Jean Paul Ecklé Rosé

Exkluzivně v Dal.Zas
Skladem (2 ks)
Kód: JPECKROS
Značka: Jean Paul Ecklé
333 Kč
Kategorie: Crémant
Barva: Rosé
Certifikace Vigneron Independant: ANO
Návrh bez názvu
Tip
AOC Rosé z vinařství rodiny Ecklé je 100% Pinot Noir, který uzrál v lahvy pro speciální příležitost. Hodí se jako přípitek i jako Crémant k amuse bouche. Má nádhernou, jemnou a lososově růžovou barvu, která krásně ladí s etiketou tohoto rodinného vinařství. Chuťově nese tóny malin a jahod a v aromě také rybízové plody. Má výraznější perlení. Obsah alkoholu 12,5%

Vinařství Jean Paul Ecklé vyrábí vína od roku 1870, kdy bylo založeno Josephem Ecklé. Dnes vede vinařství jeho pravnuk Emmanuel se svou ženou Christine. Od roku 2020 se vinaření začala věnovat také jejich dcera Emma, která sdílí rodinnou vášeň pro skvělé víno.
JP Ecklé je nezávislé vinařství a sídlí v malebném Katzenthalu obklopeném vinicemi. Vyrábí dva typy Crémantu - klasický Brut, který je často oceňovaný nezávislými organizacemi sdružujícími vinaře v Alsasku, a svěží a elegantní Rosé.
Objednejte si tyto skvělé Crémanty u nás na eshopu a vyzvedněte si je v Krásové 34. Milujeme Crémanty od Ecklé a máme tady vždy pár lahví krásně nachlazených.

Zpět do obchodu